Kdo by chtěl být SBénko - xXTutokaXx -
Soutěž- nejdelší hovor- xXTutokXx -

1. díl!

4. ledna 2010 v 16:45 | Moe!!! |  Story "Naše a jejich"

Kapitola 1.-Blázen

My a oni jsme rozdílní . Každý chce něco jiného !
Bojíme se jich,oni nás ne ! Strach to je to , co je pohání . Nejsou však jen zlí , jsou i lstiví a bezcitní . My jsme pro ně kořistí !!!!
Ale někteří se chtějí změnit , najít protilék . To už ale napravit nejde !!!!! Omezují se tedy na jinou kořist . Klaďme si ale otázku ! Kdo jsou ?? Co chtějí? Jen potravu , nebo i něco jiného ????


"To si ze mě děláš legraci !??" Laura přitiskla Maykovi ruku na bouli a přitlačila . "Auuu !!! TO BOLÍ! Cos to udělala ???" "Promiň , ale jestli chceš chodit po škole s boulí jako prase , tak si posluž !!!" Otočila se ke kýblu s vodou a namočila do ní kapesník . Potom ho mrskla Maykovi na hlavu a zeptala se "Hele , proč jste se vlastně prali ????" Laura našla totiž Mayka , jak se pere s nějakým klukem na školním dvoře . "Do toho ti nic není" , protivně odfrkl , "prostě jen hádka , nic víc !!!" V té chvíli strčil do kumbálu hlavu školník a udiveně se na oba díval. "Co tu děláte , už dávno zvonilo !!" Laura vylekaně zvedla hlavu "JÉÉÉ , my jsme to neslyšeli , promiňte , ale asi tady nefunguje ten zvonek ," usmála se a popadla bratra za rukáv.
Uklonila se školníkovi a tahajíc Mayka za ruku se odebrala pryč. Za rohem se na něj otočila a řekla "tohle mi už nesmíš nikdy udělat, JASNÝ ????" " Jo , naprosto ."Sklonil hlavu a odkráčel do třídy. Laura na něj ještě chvíli koukala. Potom si sedla na podlahu , opřela si hlavu o zeď a koukala do neznáma.
Po chvilce si zase stoupla a vydala směrem ke své učebně. Cestou ale přemýšlela , co si má vyložit pod bratrovou "JEN HÁDKOU" . Kvůli holce to asi nebude , na to je moc malej , že by zaútočilo velké EGO , to nejspíš taky ne . Bylo jí to všechno moc divné , zatím ale došla ke třídě . Chvíli váhala před dveřma , nakonec zaklepala a vešla . " Dobrý den , já se omlou……" nestihla ani doříct a hned se na ní spustil déšť slov Profesorky Lešákové "No co si to jako dovoluješ přijít tak pozdě !!!!! A hned si tě vyzkouším tady u tabele!! Tak , jak zní Pythagorova věta ?????" Lauře , které šla matematika už od první třídy , nedělalo tohle učivo žádný problém . " Obsah čtverce …" "COOOO ???? Já tě neslyším , zopakuj TOOOOOO!!!!!", Štěkla Lešáková . "OBSAH ČTVERCE SESTROJENÉHO NAD PŘEPONOU PRAVOÚHLÉHO TRJÚHELNÍKU SE ROVNÁ SOUČTU OBSAHÚ ČTVERCÚ SESTROJENÝCH NAD OBĚMA ODVĚSNAMI. Stačilo takhle NAHLAS????" Profesorka se na ní chvíli s údivem dívala a pak dodala "A to druhé ?" Laura jen zvedla obočí "Že by a2 + b2 = c2 ????" Lešáková vstala a pokynula jí aby si sedla ."No , dnes výjimečně si to uměla , ale stejně dostaneš úkol za nekázeň!!! A vy ostatní si z toho vezměte ponaučení , že se nesmí chodit do hodiny pozdě .Tak tady je ten úkol za nekázeň a do zítra jinak máš 5 za nesplnění úkolu za nekázeň." "úkol za nekázeň , úkol za nekázeň , úkol za nekázeň" breptala si Laura , když si sedala do lavice podívala se na papír a nevěřícně koukala na příklady. Po chvilce luštění nepřečtětelného písma to vzdala a lehla si na lavici. Diana , která seděla vedle ní , do ní jen šťouchla , že jde k nim ta zrůdná zrůda . "Tak ty ani o hodině nebudeš pracovat ,JO????? Tak ……" Nedořekla a ZAZVONILO!!!!! "Úkol už nedostanu , jestli jste chtěla říct tohle!!!!!!" Laura vytáhla z tašky svačinu a pustila se do ní . Lešáková s protivným výrazem odešla!!!!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.