Kdo by chtěl být SBénko - xXTutokaXx -
Soutěž- nejdelší hovor- xXTutokXx -

3. a 4. díl

8. ledna 2010 v 15:21 | Moe!!! |  Story "Naše a jejich"
! POZOR ! 4.kapitola je na žádost Seion velice morbidní tak BACHA!!!!

3.kapitola

"Máš náš za úplný BLBCE.", řekla Seion na konec, chytla Joyu* za rameno a šla s ní do třídy. Joya* se na *Sisi* otočila a usmála se. Ta hned věděla , že je na její straně všechno v pořádku. Radostně ji chytla za ruku a podívala se na Seion. Ta se dívala před sebe a nic nevnímala. Joya* jí zamávala rukou před obličejem a v tu chvíli zazvonil něčí telefon. Seion zjistila, že je to její mobil. Vytáhla ho z kapsy a zmáčkla tlačítko pro přijmutí telefonátu. "Ahoj, jé promiň, měla jsem nějakou práci", upřela zrak na *Sisi*, zablikala očima a zase se vrátila k hovoru , "no, jo přijdu po škole, ale možná se ještě někde stavím. Hmmmmm…nevim, možná zejtra. V 7..jo…ahoj." Típla telefon a pustila Joye* ruku. "Hele řekněte profesorce, že se hned vrátím." "A kam jdeš.", podivila se *Sisi*. "To ti může bejt u …. No prostě neřeš!", vylezla na žebřík, který vede na půdu a zmizela v malých dvířkách ve stropě. "Co to bylo??", zírala na otvor Joya*."To se ptáš mě?? Copak já vim, dyť si viděla , jaká na mě byla."
"To jo ,hele, půjdeš po škole k nám, když tamta někam zmizela??"*Sisi* se zaradovala ,"jo, ráda, ale už by sme měly jít", připomněla. " Jo, to je pravda!!!" V té chvíli zazvonilo. Holky vzaly nohy na ramena a utíkaly do třídy. Tam už stál profesor, Který měl na sobě svetr a kalhoty s páskem. Ten pásek ale měl na úrovni hrudníku. !" Ale dívky, vy jdete pozdě," otočil se směrem ke třídě, "mám je teda zapsat do třídnice???" Laura vstala a řekla " Ony sou tady nové, takže je laskavě nezapisujte!!!" *Sisi* s Joyou* si mezitím sedly a sykly "Díky!!" "Není zač!!!" Usmála se Laura !Najednou do třídy vešla Seion, "pardon, omlouvám se, ale něco sem řešila s pani profesorkou třídní." " No tak dobře , posaď se. Jinak pro nové studentky jsem pan profesor Štorc. No ale nebudeme zdržovat , napište si datum….". Seion si mezitím sedla Joye* do lavice. " Ahoj , co si dělala na tý půdě???" Zeptala se. "ale nic, jen sem něco připravovala." *Sisi* se podivila, co by tam tak mohla předělávat.

4.kapitola

" Tak kam teda půjdem??"zeptala se Joya* před školou, když si konečně protáhla ztuhlý záda. "No, já musim na někoho počkat." "Seion, už zase, dyť poslední dobou s náma nikam nechodíš!!!", povzdechla si *Sisi*. "No a co, nejsem přece na vás vázaná jako na provázek!!!!Hele, támhle jde Laura, já půjdu s ní!!" Rozběhla se , chytila ji za rameno a začala si s ní povídat. "já na to přijdu, já na to přijdu…JOOO, už vim, nechceš se jít zejtra podívat na tu půdu. Mě docela zajímá , co tam má tak úchvatného!!!" , řekla Joya* a pobrala se pryč. " Hej kam jdeš!!!" "No jdem k nám ne???"
Zatím se Seion asi o dva bloky dál bavila s Laurou . "Hele, a kde si vlastně byla, že si přišla pozdě do hodiny???" "HMMM…NOOO…, ale nikomu to neřekneš nebo chcípneš!! Podívala se na ni a zasvětélkovala očima. " Jé jak s to udělala?", zajásala Laura. " Slib mi to a všechno se dozvíš!!!" " JOOOO…Slibuju. A teď povídej!!!" A Seion jí řekla všechno, že jsou vlkodlaci a upíři, že žerou lidi , ale zkoušej se ovládat. A na tý půdě prej má pokus. " Ty bláho, a víš , že já sem taky na půl divná bytost?" "Já to věděla.!!!", řekla si sama pro sebe Seion, " Ne , ty si děláš srandu!!!" Pronesla pak nahlas. " NO fakt, táta je vlk a bratr je taky vlk.", jásavě vykřikovala Laura. " Ticho, jsme na ulici. Hele , já si teď půjdu něco zařídit a pak se zejtra potkáme ve škole , JO???" "Jo , jo!!! Ahoj!!!" ani se nenadála a Seion byla pryč.
Další den ve škole čekalo na holky nemilé překvapení. Na tabuli bylo velkym písmem napsáno, " Ty 3 nový holky jsou upíři a vlkodlaci. HA, HA, HA!!!".Seion zasvítily oči rudě červenou krví. Rozběhla se k Lauřiný lavici. Kolen ní byl samozřejmě hlouček lidí , který se strašně smál. " a hele, naše vlkodlačka Ha,Ha, Ha!!!!! Joya* a Seion ji popadli za ruce a odtáhli ze třídy ven. Na chodbě jí Seion vytrhla Joye* z rukou. " teď už si s ní poradim sama!!!" Vylezla po žebříku a otevřela dvířka na půdu. Vytáhla Lauru dírou dahoru a mrštila s ní o zem. Laura se pokoušela utéct, ale Seion se proměnila na vlkodlaka , chytila ji pod krkem a přitiskla ke zdi. " Tak tobě to přišlo vtipný, já ti teda ukážu co je to legrace!!!", a vrazila jí svije drápy do očí. " AAAAAAAAAA!!!" " Drž klapačku , to je jen začátek!!!" Vytáhla jí svojí zakrvavenou tlapu z očí a otřela si ji do okolní uniformy. " Teď teprve přijde to hlavní." Vytáhla svou Katanu a vrazila ji Lauře přímo do břicha. "AAA, UUUU, to stačí!!!" " Tak tobě to je málo jo???" Vyndala
Katanu z Lauřina břicha a rozsekla jí hlavu. " Tak a teď je konec!!!"
Doslova ostatky Laury ležely na podlaze. Seion se sklonila a olízla její krev. " Hmmm… Blaho."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.