Kdo by chtěl být SBénko - xXTutokaXx -
Soutěž- nejdelší hovor- xXTutokXx -

Leden 2010

Velký výlet!!! xD

27. ledna 2010 v 16:13 | Moe!!! |  Ostatné

Všecko to začalo včera!

Včera ráno jsme měli sraz u školy v 8:00. Jeli jsme do Techmanie v Plzni.
Všichni na místě a profesorka s PENĚZMA na exkurzi nikde!!
Tak jsme rychle po škole scháněli 3 300 Kč! Bylo to hustý, naštěstí nám pučila prof.
NO....mezítím měl přijet autobus, ale tem jak známo nikdy nepřijede v čas.
Byl zde až v 8:30!!!
Tak jsme vyjeli! Cesta celkem ušla....

No....možná to nevypadá tak hrozně, ale nebylo to nic moc!!! Jinak se zeptejte Joyi esi chcete! xD

Tak jo ....zatim tlata papa

Já mám narozeniny!!

21. ledna 2010 v 19:11 | Moe!!! |  Ostatné

Mám narozky!!!

No..nestihla jsem vám to zdělit dřív, ale já jsem právě dnes dovíšila 14 rok života!!!
Jsem ráda za to všecko co pro mě šici děláte, hlavně SEION a JOYA*!!
Díky....!!

Tak zatím všici Papa

Můj nejoblíbenější tvor planety!!

18. ledna 2010 v 16:51 | Moe!!! |  Ostatné
Toto je můj Nej, nej, nej a nej.....tvor světa!
jen se podívekte!


Tak jo...zatim
papa

SSoooorrryyy!!!

16. ledna 2010 v 9:37 | Moe!!! |  Ostatné

Sorry lidi!! Ty videa nejdou přejrát!

Tak se na ně pls koukněta na Youtube!!

Papa

Super film!

16. ledna 2010 v 9:31 | Moe!!! |  Ostatné
Hejjjj!!!
Tak na tohle jsem byla včera! Je to super film.
Možná to někoho nebude bavit, ale je bestovní!


Jo nekonci je taková scená!! Nebojte se tak to bylo i ve filmu! XD

5. díl

8. ledna 2010 v 15:22 | Moe!!! |  Story "Naše a jejich"

5.kapitola

Seion slezla po žebříku a stoupla si před holky. " Můj bože, už zase??" *Sisi* se na ni nevěřícně, ale už docela zvykle koukala. " Zůstalo tam alespoň něco??", zeptala se Joya*. " Ale jo, něco tam ještě zbylo!!!" " Mňam, jdeme!!" Chytla *Sisi* za ruku a už byly ty tam. Seion se usmála a vybrala se po schodech dolů. Najednou se kolem ní začalo všechno rychle pohybovat. Ona jen kráčela a v ruce svírala krví pokrytou Katanu. Krev jí stékala po vlasech na už zakrvavenou školní uniformu. Po chvíli vyšla ze školy a vydala se směrem k Emičce. Ten na ní čekal na autobusové zastávce. " No koukám, že si se činila!!" " Co bych pro tebe neudělala. A navíc to byla sranda!!" Chytla Adama za ruku a dala mu pusu. " Hmmm…krvavá….to jsem potřeboval." " Pojedeme k tobě??" Zeptala se Seion. " No to záleží na tobě a na náladě!" Adam se usmál. "Nálada je na bodě varu!!" Nastoupili do autobusu a za chvíli byli u něho doma. Uvařili si oběd a vlezli do postele (vložka autorky: Teď asi víte co se bude dít, takže to nebudu rozebírat!") Druhý den se Seion probudila s pocitem, že už dávno někde měla bejt, ale zjistila že je sobota. Otočila se k Adamovi a pohladila ho po tváři. "Ahoj." "Dobrý ráno.", probudil se Adam. " Tak co budeme dělat??" Seion se opřela o jeho hlavu, " Mě se ale vůbec nechce s pelechu , takže budeme celej den tady!!" Rozhodla a zachumlala se ještě víc do peřin. " Tak já teda dojdu pro snídani.", neochotně vstal a oblíkl si tričko. Pak se na chvíli ztratil v koupelně, ale potom se vrátil a sednul si vedle Seion. " Tak co by sis dala, Zlatíčko??" " Hmmm…něco vyber!!" Adam pokýval hlavou a dal jí pusu na rozloučenou. Když už stál ve dveřích, zavolala na něj, " A nezapomeň si sluneční brejle!!" " Díky!", odpověděl a už ho nebylo.
Teď se přeneseme na druhej konec města asi o 12 hodin nazpátek, kde čekají Joya* se *Sisi* na svoje kluky v parku na lavičce. " Brrr…tady je ale zima!!", zadrkotala zubany Joya*. *Sisi* jí ťukla do čela. " Ty blbečku, dyť je polovina léta, to máš s tý Laury, byla skrz na skrz zkažená." V tom se objevily asi 20 metrů od holek dvě postavy, které se strašně smály. Kámošky pochopily , že se jedná o jejich dobré přátele.Vsraly ruku v ruce a vybrali se klukům naproti. Kluci se přestali smát hned jak je uviděli. Ten kluk s čepicí se k¨jmenoval Tomáš a ten s kloboukem Honza. Chytli svoje holky za ruce a začali. Tomáš si šel pro *Sisi* a honza pro Joyu*. Po té horké chvilce si začali společně povídat. " Kde ste tak dlouho byli?? Tady ta tady mrzla!!!" Honza se tomu trochu podivil, ale potom si Joyu* přitiskl k boku a podotkl " Teď ti nebude zima dalších 6 hodin, to ti zaručuju!!" a všichni pochopili o co jde. Došli na konec parku. " Tak ahoj, my jdeme na druhou stranu!!!", zakřičeli na druhou dvojci. Ty se otočili a zamávali.

3. a 4. díl

8. ledna 2010 v 15:21 | Moe!!! |  Story "Naše a jejich"
! POZOR ! 4.kapitola je na žádost Seion velice morbidní tak BACHA!!!!

3.kapitola

"Máš náš za úplný BLBCE.", řekla Seion na konec, chytla Joyu* za rameno a šla s ní do třídy. Joya* se na *Sisi* otočila a usmála se. Ta hned věděla , že je na její straně všechno v pořádku. Radostně ji chytla za ruku a podívala se na Seion. Ta se dívala před sebe a nic nevnímala. Joya* jí zamávala rukou před obličejem a v tu chvíli zazvonil něčí telefon. Seion zjistila, že je to její mobil. Vytáhla ho z kapsy a zmáčkla tlačítko pro přijmutí telefonátu. "Ahoj, jé promiň, měla jsem nějakou práci", upřela zrak na *Sisi*, zablikala očima a zase se vrátila k hovoru , "no, jo přijdu po škole, ale možná se ještě někde stavím. Hmmmmm…nevim, možná zejtra. V 7..jo…ahoj." Típla telefon a pustila Joye* ruku. "Hele řekněte profesorce, že se hned vrátím." "A kam jdeš.", podivila se *Sisi*. "To ti může bejt u …. No prostě neřeš!", vylezla na žebřík, který vede na půdu a zmizela v malých dvířkách ve stropě. "Co to bylo??", zírala na otvor Joya*."To se ptáš mě?? Copak já vim, dyť si viděla , jaká na mě byla."
"To jo ,hele, půjdeš po škole k nám, když tamta někam zmizela??"*Sisi* se zaradovala ,"jo, ráda, ale už by sme měly jít", připomněla. " Jo, to je pravda!!!" V té chvíli zazvonilo. Holky vzaly nohy na ramena a utíkaly do třídy. Tam už stál profesor, Který měl na sobě svetr a kalhoty s páskem. Ten pásek ale měl na úrovni hrudníku. !" Ale dívky, vy jdete pozdě," otočil se směrem ke třídě, "mám je teda zapsat do třídnice???" Laura vstala a řekla " Ony sou tady nové, takže je laskavě nezapisujte!!!" *Sisi* s Joyou* si mezitím sedly a sykly "Díky!!" "Není zač!!!" Usmála se Laura !Najednou do třídy vešla Seion, "pardon, omlouvám se, ale něco sem řešila s pani profesorkou třídní." " No tak dobře , posaď se. Jinak pro nové studentky jsem pan profesor Štorc. No ale nebudeme zdržovat , napište si datum….". Seion si mezitím sedla Joye* do lavice. " Ahoj , co si dělala na tý půdě???" Zeptala se. "ale nic, jen sem něco připravovala." *Sisi* se podivila, co by tam tak mohla předělávat.

4.kapitola

" Tak kam teda půjdem??"zeptala se Joya* před školou, když si konečně protáhla ztuhlý záda. "No, já musim na někoho počkat." "Seion, už zase, dyť poslední dobou s náma nikam nechodíš!!!", povzdechla si *Sisi*. "No a co, nejsem přece na vás vázaná jako na provázek!!!!Hele, támhle jde Laura, já půjdu s ní!!" Rozběhla se , chytila ji za rameno a začala si s ní povídat. "já na to přijdu, já na to přijdu…JOOO, už vim, nechceš se jít zejtra podívat na tu půdu. Mě docela zajímá , co tam má tak úchvatného!!!" , řekla Joya* a pobrala se pryč. " Hej kam jdeš!!!" "No jdem k nám ne???"
Zatím se Seion asi o dva bloky dál bavila s Laurou . "Hele, a kde si vlastně byla, že si přišla pozdě do hodiny???" "HMMM…NOOO…, ale nikomu to neřekneš nebo chcípneš!! Podívala se na ni a zasvětélkovala očima. " Jé jak s to udělala?", zajásala Laura. " Slib mi to a všechno se dozvíš!!!" " JOOOO…Slibuju. A teď povídej!!!" A Seion jí řekla všechno, že jsou vlkodlaci a upíři, že žerou lidi , ale zkoušej se ovládat. A na tý půdě prej má pokus. " Ty bláho, a víš , že já sem taky na půl divná bytost?" "Já to věděla.!!!", řekla si sama pro sebe Seion, " Ne , ty si děláš srandu!!!" Pronesla pak nahlas. " NO fakt, táta je vlk a bratr je taky vlk.", jásavě vykřikovala Laura. " Ticho, jsme na ulici. Hele , já si teď půjdu něco zařídit a pak se zejtra potkáme ve škole , JO???" "Jo , jo!!! Ahoj!!!" ani se nenadála a Seion byla pryč.
Další den ve škole čekalo na holky nemilé překvapení. Na tabuli bylo velkym písmem napsáno, " Ty 3 nový holky jsou upíři a vlkodlaci. HA, HA, HA!!!".Seion zasvítily oči rudě červenou krví. Rozběhla se k Lauřiný lavici. Kolen ní byl samozřejmě hlouček lidí , který se strašně smál. " a hele, naše vlkodlačka Ha,Ha, Ha!!!!! Joya* a Seion ji popadli za ruce a odtáhli ze třídy ven. Na chodbě jí Seion vytrhla Joye* z rukou. " teď už si s ní poradim sama!!!" Vylezla po žebříku a otevřela dvířka na půdu. Vytáhla Lauru dírou dahoru a mrštila s ní o zem. Laura se pokoušela utéct, ale Seion se proměnila na vlkodlaka , chytila ji pod krkem a přitiskla ke zdi. " Tak tobě to přišlo vtipný, já ti teda ukážu co je to legrace!!!", a vrazila jí svije drápy do očí. " AAAAAAAAAA!!!" " Drž klapačku , to je jen začátek!!!" Vytáhla jí svojí zakrvavenou tlapu z očí a otřela si ji do okolní uniformy. " Teď teprve přijde to hlavní." Vytáhla svou Katanu a vrazila ji Lauře přímo do břicha. "AAA, UUUU, to stačí!!!" " Tak tobě to je málo jo???" Vyndala
Katanu z Lauřina břicha a rozsekla jí hlavu. " Tak a teď je konec!!!"
Doslova ostatky Laury ležely na podlaze. Seion se sklonila a olízla její krev. " Hmmm… Blaho."

2. díl!

4. ledna 2010 v 16:45 | Moe!!! |  Story "Naše a jejich"
2.Kapitola mého Story!!!!- Oni přicházejí

Laura si po nevydařeném rozhovoru s paní prof. Lešákovou strčila do pusy rohlík s marmeládou a spokojeně se uvelebila na své židli. U lavice před ní se začal tvořit podivný hlouček lidí . Laura jen decentně zvedla hlavu , aby se podívala, co je tam tak zajímavého. Nic ale neviděla , tedy vstala a zadívala se přímo doprostřed skupinky. Stáli tam tři holky , každá z nich měla dlouhé vlasy , ale jiné barvy . Ta nejvíc vlevo je měla červené a stáhnuté do dvou culíků . Dívce uprostřed svítily vlasy světle modrou barvou a vlály okolo ní jako vodopád . Když jste se podívali na holku vpravo , pomysleli jste si , že je asi Afro , protože měla vlasy zapletený do malinkejch copánků po celé hlavě .Všechny tam jen tak stály a koukaly kolem sebe . Laura k nim došla a zeptala "Co ste zač , nějaký nový žačky . A jak se menujete ?????" Rudovláska jenom odfrkla "Julie , ale pro tebe Seion-chan" otočila se a šla si prohlídnout třídu. " Nevšímej si jí ," řekla Afročanka " já sem Verča jinak *Sisi*". "Těší mě ,já sem Laura a ty???", a podívala se směrem k poslední dívce . Ta se už rozhlížela po učebně . "Co ???? JOOO , já sem Barča , taky mě můžeš znát pod jménem Joya*", řekla a podívala se na hodinky . "Kdy tady u vás zvoní na hodinu???" "NOO , právě teď." Dořekla a zazvonilo. Laura se šla posadit a Seion s Joyou* a *Sisi zůstaly stát u katedry . Po chvíli vešla do třídy třídní profesorka došla ke katedře a položila si knížky Občanské výchovy na stůl . Všichni vstali a profesorka pozdravila "Dobrý den, posaďte se . Dnes k nám přestoupily tři dívky , doufám , že jste se už seznámili .", Otočila se k holkám a povídá "Jinak já jsem třídní profesorka Haschková a budu vás učit dějepis , angličtinu a občanskou výchovu. Tak kam s vámi? A, támhle vzadu jsou volné lavice tak si tam sedněte ." Ukázala na dvě poslední lavice v levé řadě a sedla si. Holky se taky posadily. Seion hned vyndala svůj mobil a začala psát. "To už zase píšeš Emičce ???" , zeptala se Joya*. "No a co ??? Vadí ti to ??" Upřela na ní pohled rozčileného vlka a Joya* hned věděla co má dělat. "No dobře jen se ptám , nic víc ." Potom se otočila na *Sisi* a chvilku na ní civěla , jako by si uprdla . "Ano ????" Zeptala se Verča. Joya* přemejšlela "Já na to přijdu , já na to přijdu ." *Sisi* na ni koukala , pak otočila oči v sloup , protože jí bylo jasný , že čekat nemá smysl , obrátila se dopředu a začala poslouchat profesorku. Hodina skončila co by dup a začala velká přestávka . Holky seděli na místech a pořád si prohlíželi okolí. Najednou se k nim připotácel nějakej kluk a opřel si ruce o *Sisininu* lavici. "Hele , co to máš na tý hlavě ??? To seš jako Afro , JOO???" "No, není to tak úplně myšlený, ale esi ti to tak připadá, možná to i je Afro.", řekla *Sisi*, vytáhla z tašky knihu , otočila se k Barče a začala si číst. Prokop , protože tak se jmenoval ten kluk, se kouknul na název knihy a otřásl se. Ta kniha se jmenovala "Příručka upíra aneb , jak nemít chuť na lidi". Zadíval se ni a vtom se Verča otočila. Když to viděla ,že se kouká na knihu , usmála se ."To sem napsala ,víš divnej název , co ??? Nic praktičtějšího mě nenapadlo." Zaklapla knihu, strčila ji do tašky, popadla Joyu* a Seion za ruce a tahala je pryč. "Au , co se děje , nech mě na pokoji", vyjekla Julie a sedala si zpátky na židli ,ale *Sisi* ji tahal dál "Pojď , je to naléhavé !", zasvětélkovala očima a Seion hned věděla o co jde. Naštvaně vyběhla ze třídy za Joyou*, ale *Sisi* se ještě zastavila u Lauřiny lavice. "Prosimtě , kde je tady záchod??" "Po chodbě rovně , kolem kabinetů a do leva , ale já vám to ukážu, počkej", řekla Laura "NEEE , to je dobrý , my to najdem. Díky moc!!!", poděkovala a vyšla ze učebny za holkama. Chytla Seion za rameno, ale ta ji ruku setřásla. "Co se zase stalo???" "Ale, nic jen viděl název té knihy", řekla*Sisi* a šla směrem k záchodům . " A tomu ty říkáš nic" rozčilovala se Julie "kvůli tý tví blbý knize sme museli přestoupit už z pěti škol a navíc ty tu knížku čteš už asi 3 roky!!!!!! Tos jí od tý doby nedočetla", rozčileně vykřikovala a mávala rukama .

1. díl!

4. ledna 2010 v 16:45 | Moe!!! |  Story "Naše a jejich"

Kapitola 1.-Blázen

My a oni jsme rozdílní . Každý chce něco jiného !
Bojíme se jich,oni nás ne ! Strach to je to , co je pohání . Nejsou však jen zlí , jsou i lstiví a bezcitní . My jsme pro ně kořistí !!!!
Ale někteří se chtějí změnit , najít protilék . To už ale napravit nejde !!!!! Omezují se tedy na jinou kořist . Klaďme si ale otázku ! Kdo jsou ?? Co chtějí? Jen potravu , nebo i něco jiného ????


"To si ze mě děláš legraci !??" Laura přitiskla Maykovi ruku na bouli a přitlačila . "Auuu !!! TO BOLÍ! Cos to udělala ???" "Promiň , ale jestli chceš chodit po škole s boulí jako prase , tak si posluž !!!" Otočila se ke kýblu s vodou a namočila do ní kapesník . Potom ho mrskla Maykovi na hlavu a zeptala se "Hele , proč jste se vlastně prali ????" Laura našla totiž Mayka , jak se pere s nějakým klukem na školním dvoře . "Do toho ti nic není" , protivně odfrkl , "prostě jen hádka , nic víc !!!" V té chvíli strčil do kumbálu hlavu školník a udiveně se na oba díval. "Co tu děláte , už dávno zvonilo !!" Laura vylekaně zvedla hlavu "JÉÉÉ , my jsme to neslyšeli , promiňte , ale asi tady nefunguje ten zvonek ," usmála se a popadla bratra za rukáv.
Uklonila se školníkovi a tahajíc Mayka za ruku se odebrala pryč. Za rohem se na něj otočila a řekla "tohle mi už nesmíš nikdy udělat, JASNÝ ????" " Jo , naprosto ."Sklonil hlavu a odkráčel do třídy. Laura na něj ještě chvíli koukala. Potom si sedla na podlahu , opřela si hlavu o zeď a koukala do neznáma.
Po chvilce si zase stoupla a vydala směrem ke své učebně. Cestou ale přemýšlela , co si má vyložit pod bratrovou "JEN HÁDKOU" . Kvůli holce to asi nebude , na to je moc malej , že by zaútočilo velké EGO , to nejspíš taky ne . Bylo jí to všechno moc divné , zatím ale došla ke třídě . Chvíli váhala před dveřma , nakonec zaklepala a vešla . " Dobrý den , já se omlou……" nestihla ani doříct a hned se na ní spustil déšť slov Profesorky Lešákové "No co si to jako dovoluješ přijít tak pozdě !!!!! A hned si tě vyzkouším tady u tabele!! Tak , jak zní Pythagorova věta ?????" Lauře , které šla matematika už od první třídy , nedělalo tohle učivo žádný problém . " Obsah čtverce …" "COOOO ???? Já tě neslyším , zopakuj TOOOOOO!!!!!", Štěkla Lešáková . "OBSAH ČTVERCE SESTROJENÉHO NAD PŘEPONOU PRAVOÚHLÉHO TRJÚHELNÍKU SE ROVNÁ SOUČTU OBSAHÚ ČTVERCÚ SESTROJENÝCH NAD OBĚMA ODVĚSNAMI. Stačilo takhle NAHLAS????" Profesorka se na ní chvíli s údivem dívala a pak dodala "A to druhé ?" Laura jen zvedla obočí "Že by a2 + b2 = c2 ????" Lešáková vstala a pokynula jí aby si sedla ."No , dnes výjimečně si to uměla , ale stejně dostaneš úkol za nekázeň!!! A vy ostatní si z toho vezměte ponaučení , že se nesmí chodit do hodiny pozdě .Tak tady je ten úkol za nekázeň a do zítra jinak máš 5 za nesplnění úkolu za nekázeň." "úkol za nekázeň , úkol za nekázeň , úkol za nekázeň" breptala si Laura , když si sedala do lavice podívala se na papír a nevěřícně koukala na příklady. Po chvilce luštění nepřečtětelného písma to vzdala a lehla si na lavici. Diana , která seděla vedle ní , do ní jen šťouchla , že jde k nim ta zrůdná zrůda . "Tak ty ani o hodině nebudeš pracovat ,JO????? Tak ……" Nedořekla a ZAZVONILO!!!!! "Úkol už nedostanu , jestli jste chtěla říct tohle!!!!!!" Laura vytáhla z tašky svačinu a pustila se do ní . Lešáková s protivným výrazem odešla!!!!!Díky!

4. ledna 2010 v 16:39 | Moe!!! |  Ostatné
OOo...ani jsem nečekala že si mě přidá tolik lidí! Děkuju vám moc!
Zde ovace!


Děkuji!